Κωδικός προϊόντος: BST-1502DD Κατηγορίες: , , Ετικέτα: Μάρκα:
Μοιραστείτε:
Περιγραφή
BEST Power supply BST-1502DD, 12V
Τεχνικά Χαρακτηριστικά:
Output Power: 1 – 50W
Output Type: Dual
Input Voltage: 220V
Output Voltage: 0~15V
Output Frequency: 50Hz
Output Current: 0 ~ 15V