Κωδικός προϊόντος: DE-YS110-1E Κατηγορίες: , , Ετικέτα: Μάρκα:
Μοιραστείτε:
Περιγραφή
DELI δισκοπρίονο ρεύματος DE-YS110-1E για κοπή μαρμάρου, 1300W
Red Series Tools
Σημεία ενδιαφέροντος προϊόντος
-ισχυρό μοτέρ
-ανθεκτικό σε νερό & σκόνη
-ρύθμιση βάθους κοπής
-λαστιχένια επένδυση για άνετο κράτημα
Τεχνικά χαρακτηριστικά
-ισχύς: 1300W
-ταχύτητα: 1300rpm/min
-μέγεθος λεπίδας: 110mm
-χωρητικότητα κοπής: 32mm