Κωδικός προϊόντος: TL-SG2218 Κατηγορίες: , , Ετικέτες: , Μάρκα:
Μοιραστείτε:
Περιγραφή
TP-LINK JetStream smart switch TL-SG2218, 16-Port Gigabit, Ver. 1.0
-16x Θύρες gigabit RJ45 παρέχουν συνδέσεις υψηλής ταχύτητας
-2x Θύρες SFP gigabit
-Ενσωματωμένο στην πλατφόρμα Omada SDN
-Τοποθέτηση σε rack
-L2/L3/L4 QoS και IGMP snooping βελτιστοποιούν την εφαρμογή φωνής και βίντεο
Τεχνικά χαρακτηριστικά
Interface: 16x 10/100/1000 Mbps RJ45 Ports, 2x Gigabit SFP Slots
Fan Quantity: Fanless
Power Supply: 100-240 V AC~50/60 Hz
Dimensions (WxDxH): 440 x 180 x 44 mm
Mounting: Rack Mountable
Max Power Consumption: 12.3 W (220V/50Hz)